Koji par osvaja finalu "Ice Age 2016" emisije na Prvom kanalu - mišljenja stručnjaka i navijača

Dugo očekivana sezona "Ledeno doba - 2016" započela je na Prvom kanalu. Prema organizatorima "ledenog doba", svaki put postaje teže iznenaditi gledatelje s izvedbama i izvedbama. Ali Ilya Averbukh je već obećao iznenađenja i "ukusne" brojeve. Ali najzanimljivija stvar čeka nas u finalu "ledenog doba", kada će pobjednik biti određen.

"Ledeno doba" 2016.: sudionici nove sezone

Tradicionalno, sudionici nove sezone "Ledeno doba 2016." bili su medijski ljudi i profesionalni klizači.
  1. Darya Moroz (glumica) i Oleg Vasilyev (trostruka europska i svjetska prvakinja, majstor sporta SSSR-a). Daria je prethodno sudjelovala u nekom drugom projektu Prvog kanala ("Two Stars"), ali za Oleg je bio prvi nastup na "Ledeno doba". Iako je njihova prilika za pobjedu u finalu teško procijeniti.

2. Andrei Burkovsky (glumac) i Tatiana Navka (olimpijski prvak, trostruka europska prvakinja, dvobojni svjetski prvak). Tatyana je jedan od najiskusnijih klizača među onima koji sudjeluju u emisiji "Ledeno doba 2016.". Prije toga, partner s partnerima na 2. mjestu u 1 i 2 sezone, bila je finalistica u 3. i 4. sezoni ledenog doba. Par ima prave prilike za pobjedu.

3. Natalia Medvedeva (glumica) i Maxim Stavisky (dvobojni svjetski prvak, višestruko nagrađivano europsko prvenstvo). Maxim i njezin partner postigli su finalu 2. sezone Ice Agea i prepoznali su se kao najromantičniji par. Imaju priliku osvojiti zahvaljujući podršci publike.

4. Alexander Vitalievich Sokolovsky (glumac) i Adeline Sotnikova (četverostruki ruski prvak, olimpijski prvak). Adeline je prihvatila pozivnicu za sudjelovanje u novoj sezoni "Ledeno doba 2016.". U sezoni 5 bila je članica žirija. Prije toga nije vozila u paru, ali to ne smanjuje šansu parova da pobijedi u finalu "ledenog doba".

5. Irakli Pirtskhalava (pjevačica) i Jan Khokhlov (brončana medalja Svjetskog prvenstva u pariškom klizanju, ugledni magistar sportova Rusije). Yana je sudjelovala u 4. i 5. sezoni ledenog doba, ali nije uspjela doći do finala sa stajalištima. Dok par ima malu šansu za pobjedu.

6. Julianna Karaulova (pjevačica) i Maxim Trankov (u paru klizača: četverostruki europski prvak, dva puta srebrna medalja na svjetskim prvenstvima). Za Maxim, bio je njegov debi kao sudionik u emisiji na prvom "ledeno doba 2016.". Par ima svaku mogućnost pobjede.

7. Ekaterina Barnabas (glumica) i Maxim Marinin (parni klizanje: dvostruki svjetski prvak, višestruki prvak Europe i Rusije). Maxim je iskusan sudionik emisije "Ledeno doba" (1. i 2. sezona (finalist), 4. i 5. sezone (3. mjesto)), ali njegov par nije pobijedio.

8. Daniil Spivakovsky (glumac) i Oksana Domnina (u pair skatingu: svjetski prvak, dvostruki europski prvak, pobjednik serije Grand Prix). Par ima veliku šansu doći do konačne sezone "Ledeno doba 2016" i osvojiti, jer je u 4. i 5. sezonama Oksana i partneri zauzeli prvo mjesto.

9. Aglaya Tarasova (glumica) i Alexei Tikhonov (u paru klizanje: svjetski prvak, dva puta europski prvak). Zajedno s Alexeyom, partneri su uvijek otišli u finale "ledenog doba" (osim 5. sezone). Možda će, zajedno s Aglayom, također tražiti pobjedu.

10. Anzhelika Kashirina (glumica) i Roman Kostomarov (parni klizanje: dvostruki svjetski prvak, trostruka europska prvakinja, pobjednik Grand Prixa). Stalni sudionik projekta "Ledeno doba": finalist 2 i 4 sezone, dobitnik 1 i 3 sezone.

11. Viktor Vasiliev (glumac, TV voditelj) i Albena Denkova (dvobojni svjetski prvak, višestruko nagrađivani europski prvenstva). Albena je sudjelovala u svim godišnjim dobima "ledenog doba", au 4. sezoni su zauzeli 3. mjesto sa partnerom. Još nije bilo moguće dobiti.

12. Julia Baranovskaya (TV voditeljica) i Maxim Shabalin (u paru klizanje: svjetski prvak, dvostruki europski prvak, pobjednik serije Grand Prix). Maxim je bio sudionik sezone 4. ledenog doba. Zajedno s Julijom pokazali su se kao svijetli par u sezoni "Ledeno doba 2016." Vjerojatno će par tražiti pobjedu.

13. Anatolij Rudenko (glumac) i Margarita Drobiazko (pobjednik Svjetskog i Europskog prvenstva, višestruki prvak Litve). Margarita je redoviti sudionik projekta "Ledeno doba", u 5. sezoni je na drugom mjestu s partnerom, još nije uspjela pobijediti.

14. Evgenia Cregezhde (glumica) i Povilas Vanagas (pobjednik Svjetskog i Europskog prvenstva, višestruki prvak Litve). Klizač je sudjelovao u svim godišnjim dobima "ledenog doba", au trećem je treći bio treći. Iako su njihove šanse za pobjedu teško ocijeniti.

15. Mikhail Gavrilov (glumac) i Tatiana Totmijanina (u pariškoj klupi: olimpijski prvak, višestruki europski prvak, dvobojni svjetski prvak). Bila je član gotovo svih godišnjih doba ledenog doba, ali nije mogla pobijediti.

16. Alexei Serov (pjevačica) i Maria Petrova (u paru klizanje: svjetski prvak, Rusija, dvostruki europski prvak). Sudionik prve dvije sezone "ledenog doba". Par može tražiti pobjedu zahvaljujući podršci publike.

"Ledeno doba 2016": tko će doći do konačne

Pravila i koncept emisije "Ledeno doba 2016." ostao je nepromijenjen. Pobjednik određuje žiri i publika. Tjedno, suci gledaju brojeve s kojima parovi izvode. Žiri "ledenog doba", na čelu s Tatyanom Tarasova, procjenjuje tehniku ​​i umijeće partnera. Dva para, koja su postigla najniže bodove, postaju kandidati za let. Za njihovo spremanje gledatelji mogu glasati. U "ledeno doba" priznanje gledatelja često je pomoglo parovima da uđu u šest najjačih.

Koji par će pobijediti u "ledeno doba 2016."? Prethodna prognoza može se dati već za prve dvije faze. U konačnici, gledatelji imaju veću vjerojatnost da vide par Navke / Burkovskog, Baranovskaya / Shabalin, Totmianina / Gavrilov. Vrlo je vjerojatno da će tražiti pobjedu. Nije loše se očitovali u sezoni "Ledeno doba 2016", "pridošlice" projekt Sotnikov / Sokolovsky, Karaulova / Trankov i Moroz / Vasiliev. U posljednjih nekoliko parova, partneri prije projekta klizili su osrednji, ali na kraju su se jako dobro izveli i mogli su zaraditi pohvalu žirija "Ledenog doba". Daria i Oleg pohvalili su i Tatyana Tarasova. Možda će se par "raspustiti" do pobjede. Prema glasina, Burkovsky i Gavrilov su sudjelovali u hokeju prije sudjelovanja u "ledeno doba", pa su vrlo sigurni i najvjerojatnije će doći do konačnog. Nasuprot tome, Pritskhalava i Rudenko su po prvi put na klizaljkama stigli samo u "ledeno doba", što je utjecalo na zbroj bodova. Unatoč dobroj koreografskoj pripremi Catherine, par Barnabas / Marinin također nije bio uvjerljiv u prvim fazama "ledenog doba". Malo je vjerojatno da će posljednja tri para moći pobijediti u emisiji.

Konačni rezultat "Ledenog doba 2016.": tko će pobijediti u pogledu publike

Prije završetka "ledenog doba" još uvijek je daleko, ali publika aktivno podupire sudionike. U ovom trenutku većina gledatelja želi osvojiti parove Sotnikova / Sokolovsky i Stavisky / Medvedev. Parovi Totmianina / Gavrilov, Petrova / Serov, Drobiazko / Rudenko aktivno podupiru. Preostali članovi "ledenog doba" još nisu stekli veliku vojsku obožavatelja.

Gdje gledati online sva pitanja i konačni show "Ice Age 2016"

Svi emisi "Ledenog doba" i dostupni su za gledanje online na stranicama Prvog kanala. Konačno, najava pobjednika, najbolje trenutke i sve što se događa iza scene također se može vidjeti na službenim stranicama.

Napišite komentare, koji par mislite da će osvojiti u emisiji "Ledeno doba 2016" na kanalu jedan

Glasujte za svoje omiljene parove, ostavite komentare i podijelite svoja predviđanja, tko će biti pobjednik nove sezone "Ledeno doba 2016.".